Wago skaner Saturn H

Wago skaner Saturn H

Wago-skaner Saturn H to waga Saturn skompletowana z czytnikiem kodów kreskowych MS7625 Horizon oraz koszem montażowym. Dzięki zamknięciu skanera w obudowie wagi, uzyskuje się jedno, kompaktowe urządzenie, które zapewnia dużą oszczędność miejsca na stanowisku sprzedaży.

Więcej szczegółów3 290,00 zł netto
negocjuj ceny !!!
tel: 606 122 408

Wago-skaner Saturn H, czyli waga Saturn zintegrowana ze skanerem MS7625 Horizon łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu. Niewielkie rozmiary i atrakcyjna cena to cechy urządzenia tworzącego idealne wyposażenie stanowiska sprzedaży w sklepie dowolnej wielkości. Kosz, który umieszcza się w otworze wyciętym w blacie, ułatwia szybki montaż urządzenia i ma wpływ na estetykę. Konstrukcja i sposób montażu zapewniają personelowi pracę zgodnie z wymogami ergonomii i nie ograniczają miejsca na nogi kasjera (zobacz instrukcję montażu w zakładce "Do pobrania"). Waga wyposażona jest w czytelny wyświetlacz na obrotowym słupku o regulowanej wysokości.

Przeznaczenie
Saturn H przeznaczony jest do zabudowy w ladach, czy boksach kasowych w placówkach handlowych różnej wielkości.

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi
Saturn H może współpracować z różnymi rodzajami kas fiskalnych (polecane kasy marki ELZAB), terminalami POS i innymi urządzeniami peryferyjnymi.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę