Small Business - MiniKASA

Small Business - MiniKASA

Wersja MiniKASA jest uproszczoną wersją programu Small Business, przeznaczoną programowania kas fiskalnych. Różni się ona od wersji pełnej programu tylko tym, że jej funkcjonalność została ograniczona.

Więcej szczegółów130,00 zł netto
negocjuj ceny !!!
tel: 606 122 408

Wersja MiniKasa jest uproszczoną wersją programu Small Business, przeznaczoną do programowania towarów w kasie fiskalnej.

Wersja MiniKasa jest przeznaczona dla klientów potrzebujących prostego programu umożliwiającego programowanie towarów w kasie fiskalnej, a nie chcącego prowadzić gospodarki magazynowej, prowadzenia rozliczeń z kontrahentami czy robienia inwentaryzacji. W przypadku, gdy w miarę rozwoju firmy, zajdzie potrzeba skorzystania z większej funkcjonalności, można rozszerzyć program o dokupienie pełnej wersji programu. W takim wypadku stosowana będzie korzystna dla klienta możliwość zapłaty różnicy pomiędzy wersją MiniKasa a odpowiednią pełną wersją programu.

Od 1 października 2013 istnieje obowiązek stosowania przepisów z rozporządzenia z dnia 14 marca 2013 roku w sprawie kas rejestrujących dotyczących stosowania jednoznacznej nazwy na paragonie fiskalnym.

Poniżej przykład z wyjaśnienia:

"Sposób „jednoznacznego” identyfikowania towarów i usług jest  ściśle związany z asortymentem towarów i usług, jakie podatnik oferuje. Jeżeli przykładowo podatnik dokonuje sprzedaży 5 odmian jabłek i wszystkie są w jednakowej cenie, podatnik może, co do zasady, zaprogramować w kasie nazwę np. „jabłka”. Jeżeli jednak podatnik sprzedaje np. pomidory i pomidory na gałązce, przy czym oba towary mają różną cenę za kilogram, powinien, co do zasady, oddzielnie je identyfikować,..."

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Wszystkie promocje